Hantaş Pırlanta 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ve E-ticaret konusunda uzman ekibi ile Perakende sektörüne inovasyon getirmek amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. Pırlanta Tektaş, Beştaş, Tamtur yüzükler ve diğer tüm pırlanta ürün kategorilerinde hizmet veren firmamız özellikle e-ticaret online alışverişte uygun fiyat yüksek kalitesi ilkesi ile tüm müşterilerini memnun etme gayretini benimsemiştir. Firmamız Pırlanta taşlarını direkt Dubai, Belçika ve Hindistan gibi ülkelerden tedarik ederek kendi üretim bünyesi altında satışa hazır hale getirerek müşterilerine piyasa koşulları altında memnun edebileceği fiyat avantajı sunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünlerimizin tamamı Hantaş Pırlanta tarafından sigortalanarak ücretsiz olarak kargolanmaktadır. Ürünlerimiz size ulaşana kadar tamamen firmamız sorumluluğunda olup ücretsiz olarak 24 ay bakım garantimiz de mevcuttur.
Müşterilerimiz için üstün kaliteli ürün ve hizmetleri, makul fiyatlarla, söz verdiğimiz zaman ve şartlarda sunarız. Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir yapıda ve mantıkla çalışırız. Müşterilerimize saygı, haysiyet, adalet ve nezaket kuralları çerçevesinde eşit yaklaşırız. Sadece hizmet vermeye yetkin olduğumuz, hizmetlerimize ve ürünlerimize değer veren, doğruluk ve meşruiyet kriterlerine uyan müşterilerimiz için çalışmayı amaçlarız. Müşterilerimizin gizli bilgilerine önem veririz ve bu bilgileri kendilerinden onay almadan kimseyle paylaşmayız. Verdiğimiz reklamlarda, doğru ve dürüst davranırız.

İşlerimizde herkesi yaratıcı olmaya teşvik ederiz. Yeni fikirleri heyecanla karşılar ve gelişmesine yardımcı oluruz. Seviyesi ne olursa olsun çalışanlarımızın fikirleri hakkında pozitif oluruz ve onları destekleriz. Böylece, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, süreçlerimiz, iş yapış biçimlerimiz konusunda devamlı müşterilerimizin değer vereceği yenilikler yaparız. Dünyada her konuda hızlı bir değişimin yaşandığını biliyoruz. Dünyanın herhangi bir yerinde meydana gelen değişimin, çok hızlı bir şekilde tüm dünyayı etkilediğini görüyoruz. Değişim hızının giderek arttığının ve değişmeyenin saf dışı olacağının farkındayız. O halde değişime ayak uydurmaktan öte, değişimi başlatmak gerektiğini ve bunun rekabet avantajı getirdiğini çok iyi biliyor bu yönde tedbirler alıyoruz.

İlkelerin, doğal yasalar olduğuna, yaşayan her büyük dinin, sağlam toplumsal felsefelerin, ahlak sistemlerinin ve insan vicdanının birer parçası olduklarına inanırız. Tüm ilkeleri kabul edip uyum sağlarız ve ilişkilerimizde ve kararlarımızda onları esas alırız. Haklılık, dürüstlük ve doğruluk ilkesi, insan vakarı, hizmet veya katkıda bulunma ilkesi, kalite ya da mükemmellik ilkesi, vb gibi tüm ilkelerin evrensel kapsamı olan derin ve temel doğrular olduğuna inanırız. Bu ilkeler insan davranışının kılavuzlarıdır, temelde tartışma götürmezler. Bizde bu inançla davranışlarımızda ilkeleri temel kılavuzlarımız olarak peşinen kabul ederiz.