Halka Zincirli Altın Bileklik

12.850,00

Halka Zincirli Altın Bileklik
14 Ayar Altın Bileklik
4.51 Gr

Temizle
Açıklama

Açıklama

Zengin ve gösterişli görünümüyle Halka Zincirli Altın Bileklik, zarafeti ve tüm ihtişamıyla bileklerinizi süslüyor. Görenlerin dönüp bir daha baktıkları, dikkatleri üzerine çeken bu etkileyici bilekliğe siz de sahip olmak istemez misiniz? 14 ayar altından el emeği göz nuruyla ustaca işlenip bir sanat eseri haline dönüşen bu bileklik 4.51 gram ağırlığa sahip.

Rose, sarı ve beyaz olmak üzere her zevke hitap eden birbirinden güzel 3 farklı renk seçeneğiyle birlikte sunulmakta. Halka Zincirli Altın Bilekliğe cazip fiyat, uygun taksit seçenekleri ve en önemlisi de Peraleda kalitesi ve farkıyla sahip olabilir, siz de özel günlerinizde ve davetlerine göz kamaştırabilirsiniz. Peraleda’nın birbirinden güzel Sade Bileklik modellerine de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Hayran kalacaksınız.

Peraleda, 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ve bilgi birikimiyle tüm ürünlerini özel ve şık kutusunda, adınıza sigortalanmış bir şekilde ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır. Her türlü soru, görüş ve destek talebiniz için 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 15 gün içinde kolay ve sorunsuz iade hakkınız mevcuttur. Siz de bu sultanlara yaraşır bilekliği tek tıkla sipariş edin ve sarayların görkemini üzerinizde taşıyın.